11-04-2016 admin

Misja

Głosić Miłość Bożą
Od Maryi uczyć się być blisko Boga. 

Najważniejsze działania to:

PIERWSZE SOBOTY MIESIĄCA
I ZAWIERZENIA NIEPOKALANEMU SERCU MARYI.

Promujemy Zawierzenia Niepokalanemu Sercu Maryi, oraz Pierwsze Soboty podczas których chcemy być blisko Maryi pocieszając Jej smutne Serce, oraz wypełniając warunki o których mówiła w Fatimie: spowiedź, Komunia, część różańca, 15 minutowe rozważanie na temat tajemnic różańcowych - wszystko w intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi.

3 RZECZY DLA POLSKI

-  jeśli coś kocham, to się za to modlę. Więc, modlimy się  o odnowienie duchowe Polski. Aby trwała przy Bogu i chrześcijańskich wartościach, aby była wierna przyrzeczeniom Chrztu Świętego, i aby spełniły się słowa Ojca Świętego Jana Pawła II – żeby Duch Święty zstąpił, tej ziemi. A przez Polskę, oblicze Europy i świata.
Zapalmy iskrę.

FORMACJA - TAJEMNICA MARYI
FORMACJA - PRZYMIERZE SERC

Skąd pomysł

Ponieważ Maryja zmieniła nasze prywatne życia oraz doprowadziła do bliskości z Bogiem.

ZOBACZ ŚWIADECTWA

Ponieważ Jej cuda i łaski codziennie oglądamy w naszym życiu.
Ponieważ Bóg chciał, żebyśmy mieli wszystko przez Nią.
Ponieważ " zmiażdży głowę węża" a Jej Niepokalane Serce zatriumfuje.
Ponieważ w Fatimie prosi o nabożeństwo Pierwszych Sobót oraz o zawierzenie nie tylko poszczególnych ludzi, ale też całych narodów Niepokalanemu Sercu Maryi.
Ponieważ kto się Jej zawierzy - nie zginie.
Ponieważ Serce Jezusa jest zawsze blisko Serca Maryi.

Dołącz

Dołącz do nas. Bóg Cię potrzebuje.  Św. Ludwik Maria Grignion de Montfort – ulubiony święty Jana Pawła II, powiedział, że „ dzieci wraz z Maryją ocalą świat” a po nim, powtarzał to wielokrotnie ojciec Pio.  W tym miejscu życia w którym jesteś, w mieście w którym mieszkasz.

Bądź iskrą. I niech od Ciebie zapali się cały świat!

Niezwykły czas

W 1916 roku Anioł Portugalii nakazał w Fatimie modlitwę o pokój, my w 100 rocznicę tych wydarzeń, odpowiadamy w Polsce na Jego wezwanie.

Rok 2017 to rok szczególny. 

Jan Paweł II pod koniec życia, mówiąc o czasach współczesnych, powiedział, że „na świecie trwa straszliwa walka dobra ze złem”. Szatan, świadom że mało ma czasu będzie atakował ludzi, aby tak jak on „pałali wielkim gniewem” (Ap 12,12). Lecz „potomstwo Niewiasty” będzie z nim walczyło i odniesie zwycięstwo.

Akt zawierzenia się Maryi i poświęcenia Bogu są cechami charakterystycznymi „zwycięzców” z Apokalipsy, których Święty Ludwik Maria Grignon de Monfort nazywa „apostołami czasów ostatecznych” , „piętą” Maryi, miażdżącą głowę węża. Ocalenie świata zależy od tego, w jaki sposób zostanie przyjęte zaproszenie Maryi, by ludzie poświęcili się Bogu. Od tego, czy powiemy „tak”, zależy nasza przyszłość.

Dzieci Boga Ojca

Trójce dzieci fatimskich, które przyjęły Jej zaproszenie, Matka Boża złożyła wielką obietnicę, abyśmy mogli przekonać się o doniosłości Jej przesłania. Powiedziała: „Dla was trojga – zachowam waszą Ojczyznę od zbliżającej się wojny światowej”. Tak się stało. II Wojna Światowa oszczędziła Portugalię. Jeśli dzięki trójce dzieci Maryja mogła ocalić cały kraj od zniszczenia, jakie niesie ze sobą wojna, dzięki tysiącom dzieci Boga Ojca ocali cały świat, co Święty Ojciec Pio z Pietrelciny wielokrotnie zapowiedział w swych proroczych słowach powtarzając za św Ludwikiem Maria Grignion de Montfort -„dzieci ocalą świat”. Bądźmy dziećmi Boga Ojca i stwórzmy Jego Amię, która ocali świat.

A patronują nam

św. Jan Paweł II

św. Maksymilian Maria Kolbe

św. Ojciec Pio

św. Ludwik Maria Grignion de Montfort

św. Michał Archanioł Wódz Zastępów Niebieskich