11-04-2016 ania

3 rzeczy dla Polski

Znaki czasu; niepewność, podważanie chrześcijańskich systemów wartości, mówią nam, że świat potrzebuje ogromnej modlitwy. Wielu świętych podkreślało duchową rolę Polski i Polaków wobec Europy i świata. Polska, to nasza Ojczyzna, nasza ziemia, miejsce, w którym chcemy żyć i wychowywać dzieci. Dlatego oddajmy Polskę Bogu. To najlepsze, co możemy zrobić.
 1050 lat temu odbył się Chrzest Polski, powinniśmy dziękować Bogu za wolność i prosić o wszystkie potrzebne łaski. Każde działanie, każda modlitwa ma ogromną wartość u Boga. Kochasz Polskę? Ofiaruj jej konkret. Zrób jedną, abo wszystkie z poniższych rzeczy. Nasi dziadkowie i ojcowie realnie walczyli i umierali za wolną Polskę. My, możemy walczyć w sposób duchowy.

Zostań wojownikiem. Walcz o naszą wolność, i duchową odnowę siebie, Polski i świata.

Jeżeli Bóg z nami, któż przeciwko nam. 
Rz 8,31

3 RZECZY KTÓRE MOŻESZ ZROBIĆ DLA POLSKI

ZAMÓW MSZĘ ZA POLSKĘ

W SWOIM KOŚCIELE, W SWOJEJ PARAFII, GDZIEKOLWIEK

To najpiękniejsza rzecz jaką możesz zrobić dla Polski.

Widząc niepewność czasów, pojawiające się zagrożenia, chcemy szturmować niebo prosząc o odnowę duchową Polski i Polaków.
Jezus powiedział do św. siostry Faustyny, że Polskę szczególnie umiłował, a wielu świętych podkreślało duchową rolę Polski wobec Europy i świata.

Chcesz Polski wolnej i bezpiecznej? Takiej, w której twoje dzieci będą mogły szczęśliwie żyć? Zamów Mszę za Polskę – to najlepsza inwestycja w przyszłość naszą, i naszych dzieci. Gdzie? Zamów we własnej parafii, albo w innym kościele. Zróbmy szturm na niebo. Zamówmy tysiące Mszy za Polskę, aby z Polski wyszła iskra...

 

Dziesiątka to niewiele. Ale dla Boga ma ogromną wartość.

ODMAWIAJ DZIESIĄTKĘ RÓŻAŃCA ZA POLSKĘ.

Bóg najlepiej wie, czego nam potrzeba. Otoczmy Polskę modlitwą. Ponad podziałami. Ponad sporami. W tych niepewnych czasach, oddajmy nasze losy Bogu.

„Jedyna broń, której Polska używając odniesie zwycięstwo – jest różaniec. Polska będzie pierwsza, która dozna opieki Matki Bożej. Maryja obroni świat od zagłady zupełnej. Całym sercem wszyscy niech się zwracają z prośbą do Matki Najświętszej o pomoc i opiekę pod jej płaszczem. Nastąpi wielki triumf Serca Matki Bożej, po którym dopiero zakróluje Zbawiciel nad światem przez Polskę.” Kardynał August Hlond

PRZYJMUJ KOMUNIĘ ŚWIĘTĄ Z INTENCJĄ WYNAGRADZAJĄCĄ, OFIARUJ POST, MODLITWĘ, CODZIENNE TRUDY I CIERPIENIA ZA POLSKĘ.

Przepraszaj Boga za niewierności Polaków, za ateizm, bluźnierstwa, za łamanie Bożych praw i wykluczanie Boga z życia społecznego. Za grzechy aborcji.